Stretávka 4.B/1995

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stretávka 4.B/1995

Pokus o zorganizovanie potenciálnej stretávky triedy 4.B z maturitného ročníka 1995. Predbežne na termín 10.12.2016.


+6
Michal Lauko
Veno
marek.l
RasTo
PeterDuris
Admin
10 posters

    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch...

    Prieskum

    Ako ti vyhovuje termín 10.12.2016?

    [ 4 ]
    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Bar_left27%Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Bar_right [27%] 
    [ 10 ]
    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Bar_left67%Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Bar_right [67%] 
    [ 1 ]
    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Bar_left6%Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Bar_right [6%] 
    [ 0 ]
    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Bar_left0%Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Bar_right [0%] 

    Celkom hlasov: 15
    avatar
    PeterDuris


    Počet príspevkov : 13
    Join date : 07.10.2016

    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Empty Re: Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch...

    Odoslať pre PeterDuris Ne november 13, 2016 5:25 pm

    Takze potvrdil Kiss a dojde aj Muro nakoniec :-)
    avatar
    PeterDuris


    Počet príspevkov : 13
    Join date : 07.10.2016

    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Empty Re: Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch...

    Odoslať pre PeterDuris Št november 24, 2016 12:51 pm

    Takze pre tych ktory to tu sleduju ... je nas 28 potvrdenych.
    avatar
    Štefan Dunay


    Počet príspevkov : 1
    Join date : 30.11.2016

    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Empty Re: Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch...

    Odoslať pre Štefan Dunay St november 30, 2016 9:20 am

    Čaute....už som písal maila...
    Ja idem...tesim sa
    Dal som do mailu otázku či by sa nedalo vybrat z dvoch troch jedál....to je otázka na organizátorov...
    avatar
    Marek Müller


    Počet príspevkov : 2
    Join date : 06.10.2016

    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Empty Re: Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch...

    Odoslať pre Marek Müller Po december 05, 2016 12:30 pm

    Kua, opravte mi adresu, mullermarek1@gmail.com , t.c. 0911/796569
    avatar
    PeterDuris


    Počet príspevkov : 13
    Join date : 07.10.2016

    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Empty Re: Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch...

    Odoslať pre PeterDuris Po december 05, 2016 12:34 pm

    Mas opravene poslal som ti mail ....

    Sponsored content


    Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch... - Stránka 2 Empty Re: Vyjadrite svoj záujem/nezáujem na prípadnej stretávke našej triedy po sto rokoch...

    Odoslať pre Sponsored content


      Práve je Pi máj 03, 2024 1:04 am